"Гав-гав-дякую!" було справді щирим!
Пульс дня
Бійці ДСНС врятували песика, який мало не вчадів через підгорілий на плиті борщ (фото)
Добре, що все закінчилося саме так...
У столиці вогнеборці Головного управління ДСНС України у м. Києві врятували собаку із задимленої квартири.
Приїхавши на повідомлення про дим, який йшов з вікон одного з помешкань у будинку на проспекті Оболонському, 10, пожежні провели розвідку та через балкон спустили домашнього песика, інформує ДСНС України.
Врятованого передали схвильованим господарям.
Врятованого передали схвильованим господарям.