Курси НБУ $ 44.87 € 50.88
Сміттєвоз, автовишка, а тепер – ще й трактор: У Володимирі комунальники отримали нову техніку

Волинь-нова

Сміттєвоз, автовишка, а тепер – ще й трактор: У Володимирі комунальники отримали нову техніку

Голова Володимир-Волинської міської ради Петро Саганюк вручив ключі від трактора МТЗ 82.1 водієві комунального підприємства «Полігон»

У Володимирі-Волинському продовжують оновлювати парк техніки комунального підприємства – на КП “Полігон” надійшов трактор МТЗ 82.1 вартістю 470 тисяч гривень, який буде використовуватись для прибирання вулиць приватного сектору. 

Новий трактор та його водій Анатолій Пашко в очікуванні на перший виїзд.

Кошти на придбання техніки виділили з бюджету міста. Потреба у ній надзвичайно велика, адже чисті вулиці – візитівка будь-якого населеного пункту, запорука здоров’я  його мешканців.

Новий трактор та його водій Анатолій Пашко в очікуванні на перший виїзд.

Нагадаємо, що у січні комунальникам придбали новий сміттєвоз та автовишку. Разом два нові спецавтомобілі вартували близько 3-ох мільйонів гривень.

 

 

Джерело: Офіційний сайт Володимира-Волинського.
Telegram Channel