Сміттєвоз, автовишка, а тепер – ще й трактор: У Володимирі комунальники отримали нову техніку
Голова Володимир-Волинської міської ради Петро Саганюк вручив ключі від трактора МТЗ 82.1 водієві комунального підприємства «Полігон»
У Володимирі-Волинському продовжують оновлювати парк техніки комунального підприємства – на КП “Полігон” надійшов трактор МТЗ 82.1 вартістю 470 тисяч гривень, який буде використовуватись для прибирання вулиць приватного сектору.
Новий трактор та його водій Анатолій Пашко в очікуванні на перший виїзд.
Кошти на придбання техніки виділили з бюджету міста. Потреба у ній надзвичайно велика, адже чисті вулиці – візитівка будь-якого населеного пункту, запорука здоров’я його мешканців.
Новий трактор та його водій Анатолій Пашко в очікуванні на перший виїзд.
Нагадаємо, що у січні комунальникам придбали новий сміттєвоз та автовишку. Разом два нові спецавтомобілі вартували близько 3-ох мільйонів гривень.