Кремль отримав доступ до секретних документів нашого Генштабу? - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.60 € 32.47
Кремль отримав доступ до секретних документів нашого Генштабу?

«Виходить, щоб отримати доступ до секретних матеріалів, Путіну не треба шпигунів…».

Фото news.bigmir.net.

Кремль отримав доступ до секретних документів нашого Генштабу?

Про їхній зміст знали лише 7– 8 осіб у країні, включаючи Головнокомандувача

Печерський суд столиці надав слідчим Державного бюро розслідувань доступ до секретного Стратегічного плану застосування Збройних сил України! Про це повідомив Юрій Бірюков (на фото) – ексрадник міністра оборони Степана Полторака. Бірюков наголосив, що документ має гриф «Особливої важливості». Заявив, що в усьому Міністерстві оборони та Генштабі щонайбільше 7 чи 8 працівників мають доступ до таких текстів, включаючи Головнокомандувача.

Крім цього, якимось чином у руках Портнова опинилися два томи кримінального провадження Гепрокуратури про розстріли на Майдані. Він сказав, що «знайшов їх».

Тривожною ця новина є тому, що ухвала суду стосується одного з проваджень, які ініціював ексзаступник Адміністрації президента часів Януковича — Андрій Портнов, який після перемоги Зеленського повернувся в Україну. Портнов відомий своїми можливостями в ДБР, зокрема про деякі рішення ДБР він повідомляв швидше, ніж саме бюро! Хтось зливає йому інформацію. Крім цього, якимось чином у руках Портнова опинилися два томи кримінального провадження Гепрокуратури про розстріли на Майдані. Він сказав, що «знайшов їх». Тож зрозуміло, що доступ слідчих ДБР до секретних матеріалів Генштабу означатиме і доступ до них Андрія Портнова, а отже, і Москви, на яку він явно працює.

У зв’язку з цим колишній командувач Десантно–штурмових військ, а зараз народний депутат від «Європейської солідарності», Герой України Михайло Забродський заявляє про загрозу національній безпеці. «Існує реальний ризик потрапляння цього документа в цілому або окремих його елементів, у тому числі й у руки Росії як країни–агресора», — заявив парламентар.

Виходить, щоб отримати доступ до секретних матеріалів, Путіну не треба шпигунів. Це можна зробити цілком легально, за допомогою зв’язків Портнова та українських суддів.

Дарія КЛИЧ.