На Волині закрили гематологічне відділення: захворіли на коронавірус 21 медик і 14 пацієнтів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.84 € 31.89
На Волині закрили гематологічне відділення: захворіли на коронавірус 21 медик і 14 пацієнтів

В області вже перевірили 150 медпрацівників, які могли контактувати з потенційними хворими.

Фото Pixabay.

На Волині закрили гематологічне відділення: захворіли на коронавірус 21 медик і 14 пацієнтів

На брифінгу в облдержадміністрації повідомили оперативну інформацію щодо ситуації з протидією поширенню пандемії

Заступник голови Волинської облдержадміністрації Тетяна Щербак поінформувала, в області зафіксовано 280 випадків, вже 60 пацієнтів одужало, а шестеро наших земляків померли. Всього за час пандемії в області зроблено 1981 тест.

 У нас два вогнища поширення пандемії: у Старій Вижівці та Нововолинську. 

За минулу добу надійшло 39 повідомлень про підозру на хворобу й обстежено 94 особи. Зафіксовано 9 нових випадків і 5 волинян одужали.

Тетяна Щербак розповіла, що у нас два вогнища поширення пандемії: у Старій Вижівці та Нововолинську. 

Більш детально чиновниця повідомила про ситуацію в гематологічному відділенні обласної лікарні, яке зачинене до 8 травня. Захворіли на коронавірус у гематології: 12 медсестер, 7 саніторок і 2 лікарі. Всі медики знаходяться на самоізоляції. В Боголюби перевезли 22 пацієнти, 14 з них мають позитивний тест на коронавірус.

Вже вкотре Тетяна Щербак закликала дотримуватися всіх обмежень, щоб зупинити поширення хвороби. Тільки жорсткі карантинні заходи дають свій результат. За її словами, рух громадського транспорту до закінчення карантину відновлювати не будуть, учні не повернуться у навчальні заклади після 11 травня.