Чи любить вас чоловік? - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
Чи любить вас чоловік?

Усе дуже просто: щаслива ви — щасливий і він.

Фото garmoniazhizni.com.

Чи любить вас чоловік?

Жінки – такі створіння, яким скажи: «Я тебе кохаю» і повторюй сто разів на день, все одно хочуть це перевірити. Власне, представницям прекрасної статі подібне запитання не дає спокою ні вдень, ні вночі, і орієнтуватися лиш на слова я б не радила. У такій справі вчинки промовистіші

Але є одна очевидна ознака, яка характерна майже для усіх чоловіків, котрі дійсно кохають свою жінку. І це постійно проявляється у їхньому ставленні до неї. Відповідь проста: якщо мужчина вас кохає — він буде вас берегти. І все, в цьому увесь секрет.

Тож якщо вас мучить запитання «А чи любить він мене взагалі?» — погляньте на його поведінку щодо вас. Чи допомагає він вам з хатніми обов’язками, чи дозволяє носити важкі сумки з магазину чи ні, чи перевіряє, щоб ви не були голодні й тепло одягнені, щоб були здоровими й не перепрацьовували на роботі, щоб самі не йшли пізно ввечері додому, бо він не хоче, аби вам щось загрожувало? Він заступається за вас, коли хтось ображає чи просто залишається осторонь?

Чи може ваш чоловік спокійно дивитись, як ви плачете, чи спішить вас заспокоїти? Він втішить вас, бо ваші сльози його теж болять. Чи береже від усього поганого, від душевних мук? Чи важить для нього те, як ви почуваєтесь?

Якщо відповідь «так» і якщо ви для нього — маленька кохана дівчинка, яку він зустрічає з роботи, підвозить на авто і якою опікується, будьте певні: він вас справді кохає і леліє, як зіницю ока. Якщо ж ставлення протилежне — варто замислитися…

Тільки запам’ятайте, що дбайливе ставлення чоловіка мусить проявлятися не просто на словах, а насамперед у вчинках. Так він вкладає у вас себе — емоційно, фізично, матеріально. І таким чином робить зусилля: віддає себе, щоб вас зробити щасливою. А щаслива ви — щасливий і він. Усе дуже просто.

Любов змінювала цих чоловіків на краще, і найголовніше — вони самі хотіли змінюватися і робити щось приємне для коханої жінки, адже їм це також було приємно.

Якщо ж тільки ви самі постійно думаєте про те, як зробити життя вашого чоловіка ще більш комфортним і щасливим, а він натомість про ваше благополуччя навіть не замислюється — важко сказати, чи любить він вас.

Звичайно, не менш важливо, аби чоловік знаходив для вас час і приділяв достатньо уваги. Щоб, наприклад, хотів якось розвеселити, коли у вас поганий настрій, та намагався бути найкращим для вас. Ось я особисто знаю випадки, коли чоловіки так закохувалися, що починали робити те, чого ніколи до цього не робили й що для них не притаманне.

Вони намагались писати вірші або співали пісні під вікнами, влаштовували романтичні вечері у незвичайних місцях. Дарували оберемками улюблені квіти тій жінці, яка полонила їхнє серце і думки. Тобто, любов змінювала цих чоловіків на краще, і найголовніше — вони самі хотіли змінюватися і робити щось приємне для коханої жінки, адже їм це також було приємно.

Як підсумок: ознакою справжніх почуттів чоловіка до вас є його дбайливе і гарне ставлення. І це справді так, хто б там що не казав. Повірте мені на слово! І запам’ятайте це!

Вікторія КІРСТА, 
tutkatamka.com.ua