Прострочене через COVID-19 пиво стане біопаливом - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.26 € 34.37
Прострочене через COVID-19 пиво стане біопаливом

Через карантин багато літрів пінного напою зіпсувалося.

Фото agri-gator.com.ua.

Прострочене через COVID-19 пиво стане біопаливом

Завдяки своїй високій калорійності пиво є ідеальним паливом

Коли в березні в Австралії через пандемію коронавірусу закрилися паби і бари, пивоварні країни залишилися з величезними запасами нерозпроданого несвіжого пива. Але ідея, що робити з невикористаним напоєм, прийшла в голову австралійським пивоварам досить швидко. Пінний напій вирішили використовувати в якості нового джерела поновлюваної енергії для станції очистки води в Південній Австралії, пише Agri-gator.

40 000 галонів несвіжого пива збільшили виробництво енергії до 654 мегават-годин протягом місяця. За словами експертів, цього достатньо для живлення 1200 будинків. 

Через пандемію COVID-19, в австралійських барах, ресторанах та пабах  зберігалося неймовірна кількість «незатребуваного» пива.Термін придатності напоїв дуже швидко добігав кінця. Однак замість того, щоб вилити його в каналізацію, деякі пивоварні вирішили дати пінного напою ще один шанс. Так, пиво було відправлено на станцію очищення водостічних вод в Австралії, де воно було перероблено в біогаз, який потім буде перетворено на електрику для запуску установки.

За інформацією CNN, завдяки своїй високій калорійності пиво є ідеальним паливом для реакторів заводу, який зазвичай отримує близько 80% електроживлення якраз з біогазу. 40 000 галонів несвіжого пива збільшили виробництво енергії до 654 мегават-годин протягом місяця. За словами експертів, цього достатньо для живлення 1200 будинків.

Як повідомляють австралійські видання, введений в кінці березня карантин в Австралії дуже сильно вдарив по пивоварній галузі.У травні, один з найбільших пивоварних заводів країни – Lion Beer – повідомив про  те, що на підприємстві залишилися непроданими близько 90 000 діжок – або 4,5 мільйона літрів (1,188 млн галонів)  пива. Завод також прийняв рішення відправити напій на  переробку. Як повідомляють представники компанії, отриманий біогаз завод планує використовувати для живлення свого підприємства.