Лідери ЗНО на Волині отримали подарунки - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.16 € 34.25
Лідери ЗНО на Волині отримали подарунки

Бажаємо впевнено йти до мети!

Фото: Волинська ОДА.

Лідери ЗНО на Волині отримали подарунки

Дев’ятеро випускників, які здобули максимальних 200 балів на зовнішньому незалежному оцінюванні, отримали сучасні планшети, закуплені за кошти обласного бюджету. Урочисто привітали кращих випускників голова обласної ради Ірина Вахович та помічник голови облдержадміністрації Сергій Бизов сьогодні, 20 серпня 2020 року, в ході щорічної серпневої конференції педагогічних працівників «Освіта Волині в умовах пандемії: як організувати навчальний рік 2020-2021»

Карантин вніс свої корективи не тільки у новий навчальний рік, а й у хід його підготовки. Цьогорічна конференція відбулася у режимі відеоселектору через онлайн платформу «ZOOM».

Звертаючись до присутніх, Сергій Бизов передав вітання від голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка та наголосив, що Волинська обласна державна адміністрація і надалі всіляко сприятиме роботі освітніх закладів усіх рівнів.

Випускникам Сергій Бизов побажав і надалі впевнено іти до мети, досягати нових вершин та долати усі труднощі і негаразди.

«Вчитель – покликання. Він розпалює в учневі знання, він заохочує дітей до знань. По цеглині формує особистість кожного учня, який завтра стане академіком, професором чи кандидатом наук. Тож бажаю вам, щоб ваші учні пам’ятали вас. Вдячний вам за те, що ви розділяєте своє серце поміж дітьми, – звернувся до педагогів Сергій Бизов. – Я впевнений, що єдиною командою ми переживемо ці непрості часи, подолаємо усі труднощі, які спричинив COVID-19. Надалі, які б умови нам не диктували реалії, ми впораємось і знайдемо той баланс, який забезпечить і повноцінне навчання учнів, і охорону їх життя та здоров’я».

 

 Випускникам Сергій Бизов побажав і надалі впевнено іти до мети, досягати нових вершин та долати усі труднощі і негаразди.

Джерело: Волинська ОДА