На Волині перевізники сплатять у бюджет понад 160 тисяч гривень за проїзд дорогами великовагового транспорту - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.44 € 34.32
На Волині перевізники сплатять у бюджет понад 160 тисяч гривень за проїзд дорогами великовагового транспорту

Господарський суд Волинської області задоволив позови прокуратури Волинської області та Маневицької місцевої прокуратури.

Фото Pixabay.

На Волині перевізники сплатять у бюджет понад 160 тисяч гривень за проїзд дорогами великовагового транспорту

Прокурори в суді домоглися стягнення із суб’єктів господарювання плати за проїзд

Господарський суд Волинської області задоволив позови прокуратури Волинської області та Маневицької місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Державної служби України з безпеки на транспорті про стягнення з перевізників плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування великовагових транспортних засобів в загальній сумі понад 160 тисяч гривень.

Здійснення перевірки на автомобільних дорогах габаритно-ваговий контроль засвідчив здійснення господарюючими суб’єктами перевезення вантажу з перевищенням встановлених законом вагових обмежень.

Проведений Управлінням Укртрансбезпеки у Волинській області в ході здійснення перевірки на автомобільних дорогах габаритно-ваговий контроль засвідчив здійснення господарюючими суб’єктами перевезення вантажу з перевищенням встановлених законом вагових обмежень.

За це порушення органом контролю розраховано плату за проїзд, яку підприємці до бюджету добровільно не сплатили.

Втрутившись у ситуацію, прокурори в суді домоглися стягнення із суб’єктів господарювання цих коштів.

Нагадаємо, на Волині поліція викрила серійного злодія, в котрого вилучили зброю та боєприпаси.