Курси НБУ $ 36.36 € 39.82
Більше 500 тисяч українських заробітчан платять податки в Польщі

На кінець 2019 року в Польщі перебувало понад 1,3 млн українців.

Фото agronews.ua.

Більше 500 тисяч українських заробітчан платять податки в Польщі

Кількість зареєстрованих платників податків серед іноземців у Польщі станом на сьогодні є на 19 тис. більшою, ніж до коронакризи

В Управлінні соціального страхування (ZUS) Польщі станом на кінець вересня цього року було зареєстровано 689 тис. іноземців, які платять податки в Польщі, з них 75% (507 тис.) є громадянами України. Про це повідомила голова ZUS Гертруда Усцінська, пише agronews.ua.

За її словами, кількість платників податків серед іноземців у Польщі порівняно із серпнем зросла на 31 тис., що є унікальним показником в історії цієї установи.

Кількість платників податків серед іноземців у Польщі порівняно із серпнем зросла на 31 тис., що є унікальним показником в історії цієї установи.

Як повідомила голова ZUS, кількість зареєстрованих платників податків серед іноземців станом на сьогодні є на 19 тис. більшою, ніж до коронакризи в лютому цього року. Вона зазначила, що від початку локдауну в березні кількість іноземців в ZUS знизилася на 10%, але після відкриття польського кордону для іноземних працівників їх кількість почала знову зростати.

«Аналізуючи найновішу інформацію, ми бачимо, що ситуація стабілізувалася. У вересні ми перевищили показник з лютого, значно надолужили прогаяне, а це позитивна інформація для ZUS і ринку праці», – повідомила Усцінська.

За її словами, за найновішими даними, серед зареєстрованих у ZUS Польщі найбільше українців (507 тис.), білорусів (46,2 тис.), та грузинів (11,1 тис.).

За оцінками Головного статистичного управління Польщі, станом на кінець 2019 року в РП перебувало понад 1,3 млн українців.

Telegram Channel