Повна свобода: вакцинованим американцям дозволили вільно подорожувати по країні - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
Повна свобода: вакцинованим американцям дозволили вільно подорожувати по країні

Туристам, які приїжджають в США, все одно треба пройти тест на коронавірус.

Tourists pose for photographs in front of the Statue of Liberty in New York Harbor, Sunday, Oct. 13, 2013, in New York. The Statue of Liberty reopened to the public after the state of New York agreed to shoulder the costs of running the site during the partial federal government shutdown. (© John Minchillo/AP Images)

Фото із сайту share.america.gov.

Повна свобода: вакцинованим американцям дозволили вільно подорожувати по країні

Повністю вакциновані американці зможуть безпечно подорожувати по країні

При цьому їм не потрібно буде здавати тести на COVID-19 і відправлятися на карантин.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Associated Press.

Що стосується міжнародних поїздок, то вакцинованим американцям не потрібно проходити тест на коронавірус перед від’їздом, якщо цього не вимагає країна призначення.

Центри з контролю і профілактики захворювань оновили правила, в яких йдеться про те, що повністю вакциновані люди можуть вільно подорожувати по США, не проходячи тестування на коронавірус та не сидячи на карантині після цього.

Проте наявність щеплень від коронавірусу не звільняє американців від носіння масок, їм рекомендують дотримуватися дистанції та уникати великої кількості людей.

Що стосується міжнародних поїздок, то вакцинованим американцям не потрібно проходити тест на коронавірус перед від’їздом, якщо цього не вимагає країна призначення.

Туристам, які приїжджають в США, все одно треба пройти тест на коронавірус, навіть у випадку, якщо вони отримали дозу вакцини. Тести потрібно проходити перед посадкою на рейс і через три-п’ять днів після прибуття в США.

Для людей, які не отримали повністю всі дози вакцини, рекомендують уникати непотрібних поїздок. У разі, якщо подорожі уникнути не можна, то потрібно пройти тестування за один-три дні до поїздки й за три-п’ять днів після неї. Також такі мандрівники повинні залишатися на карантині протягом тижня після поїздки, навіть якщо їх тест на COVID-19 негативний.

Читайте також: Перестав упізнавати рідних і впав у кому: від COVID-19 помер 11-річний хлопчик

Зазначимо, що за даними CDC, понад 100 мільйонів осіб в США вже отримали хоча б одну дозу вакцини від коронавірусу. При цьому людина вважається повністю вакцинованим через два тижні після отримання останньої необхідної дози.