Зеленського просять заборонити виготовлення та продаж в Україні «щурячої отрути» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.63 € 33.50
Зеленського просять заборонити виготовлення та продаж в Україні «щурячої отрути»

Немає слів...

Фото vkazivka.com

Зеленського просять заборонити виготовлення та продаж в Україні «щурячої отрути»

Нею труять, переважно, аж ніяк не гризунів...

Крістіна Ширшикова зареєструвала на сайті Президента України електронну петицію з вимогою заборонити виготовлення та продаж «щурячої отрути».

«Просимо заборонити продаж та виготовлення «щурячої отрути» для теплокровних тварин, яке зокрема використовується для отруєння домашніх тварин, так званими «догхантерами». А також ввести кримінальну відповідальність за його поширення як приманки для отруєння тварин.

Після того як даний препарат потрапляє в кров тварини, 99% тварин вмирає в страшних судомах, муках від витікання кров'ю. У 99% випадків ветеринарний лікар не встигає надати своєчасну допомогу тварині через хитру дію препарату!

Хіба Україна це про вбивство тварин? Це сучасна розвинута країна, а не дике середньовіччя!

Подібні речовини до сих пір є у вільному продажу для кого завгодно, до того ж їм можна запросто отруїти людину на смерть.
Хіба Україна це про вбивство тварин? Це сучасна розвинута країна, а не дике середньовіччя!

До щурячих отрут відносять такі речовини як: нафтілтіокарбамід, варфарин, ратиндан, бродіфакум, фосфід цинку, з'єднання миш'яку, свинцю і талію, фосфор (жовтий або білий), стрихнін. А також: фосфід цинку, сульфат талію, карбонат барію, кумарин, зоокумарин», - йдеться в тексті петиції.

Читайте також: «Вони вже були геть згорілі, оці двоє, а Юлю, як несли, то бігли, то казали, що ще дихає»: про пожежу на Шевченка розповіли сусіди (Відео).