Напередодні Дня молоді телекомпанія «Аверс» запросила у студію лідерів декількох молодіжних організацій Луцька та області. Ведучий наполегливо цікавився їх діяльністю, участю юнаків і дівчат у корисних справах, використанням скромних бюджетних та спонсорських коштів на заявлені державні молодіжні програми...
Напередодні Дня молоді телекомпанія «Аверс» запросила у студію лідерів декількох молодіжних організацій Луцька та області. Ведучий наполегливо цікавився їх діяльністю, участю юнаків і дівчат у корисних справах, використанням скромних бюджетних та спонсорських коштів на заявлені державні молодіжні програми.
Василь ДОРОШ
По суті було що відповісти лише депутатові обласної ради, лідерові «Національного альянсу» Ігорю Гузю. Вони організовують таборування, провели День героїв, створюють центр патріотичного виховання. Інші учасники відбувалися загальними фразами. Бо що ж можна було сказати, коли тієї роботи молодь фактично не бачить. Хіба що під час виборів. І то (як випливло із розмови) вона зводилася до агітації за ту чи іншу політичну силу, бо ця «сила» за роботу платила непогані гроші. На ентузіазмі тепер ніхто нічого не хоче робити — напросився у телеглядачів висновок. А без грошей громадська організація «Асоціація молодих реформаторів», за словами її керівника Михайла Шелепа, заступилася за дві верби на Театральній площі, які хотіли знести браві хлопці фірми Олександра Смаля із РБУ «Вишків» під час будівництва кольорового музичного фонтана. Але даруйте — на захист цих історичних верб, що були свідками багатьох демократичних мітингів і давали прихисток лучанам від палючих променів сонця, першою рішуче стала газета «Волинь». Адже це вона оперативно подала тоді критичну кореспонденцію Володимира Лиса і фотознімок того варварства, коли третю вербу встигли знищити бульдозером та екскаватором. Тодішній міський голова Антон Кривицький позитивно відреагував на цю публікацію і басейн фонтана обминув ці верби. Вони і досі своїми зеленими вітами-косами милують на площі наш зір. А то була б тут два роки пустка. Фонтана ж як не було, так і досі нема. Кажуть: нові депутати у міській казні на цю придуману третьорозрядну «будову» грошей ніяк не можуть знайти. То ж яка заслуга в захисті цих верб молодіжної громадської організації? Їхніх пікетів біля міськради я не бачив і не пригадую. Тільки й того, що озвучили на сесії міської ради ту статтю у «Волині»? Молодь Луцька й області вже давно чекає на реальні справи і діяння своїх лідерів. Адже цих організацій зареєстровано більше трьох десятків, а щось пробують зробити лише три-чотири. Отож, є над чим задуматися відповідним управлінням облдержадміністрації. Р. S. До речі, під час цієї передачі свої думки щодо поставленого інтерактивного запитання «Чи дієві сьогодні державні молодіжні програми?» висловило 660 телеглядачів. Ствердно відповіли, що дієві, але для обраних 235 додзвонювачів. Виконуються тільки на папері — сказали 174. І відповіли, що вони нікому не потрібні, 253 лучанина.