Американець, якому діагностували онкологію, почав говорити з ірландським акцентом
Чоловік був родом з Північної Кароліни, йому було близько 50 років і, скоріш за все, він мав синдром іноземного акценту
Чоловік із США почав говорити із «неконтрольованим ірландським акцентом» після того, як у нього діагностували рак простати, передає УНН з посиланням на BBC.
Деталі
Чоловік з Америки почав говорити із «неконтрольованим ірландським акцентом» після діагностування у нього онкології. При цьому він ніколи не був в Ірландії.
Чоловік був родом з Північної Кароліни, йому було близько 50 років і, скоріш за все, він мав синдром іноземного акценту (FAS);
Через цей рідкісний синдром чоловік, який не мав близьких родичів з Ірландії, говорив із сильним акцентом до самої смерті.
Через цей рідкісний синдром чоловік, який не мав близьких родичів з Ірландії, говорив із сильним акцентом до самої смерті.
Вчені з Університету Дьюка в Північній Кароліні та Каролінського урологічного дослідницького центру у Південній Кароліні вивчали цей випадок.
«Наскільки нам відомо, це перший випадок FAS, описаний у пацієнта з раком передміхурової залози, і третій, описаний у пацієнта зі злоякісним новоутворенням», - зазначили вчені.
У своєму звіті вчені також повідомили, що в юності чоловік якийсь час жив у Англії й мав друзів і далеких родичів з Ірландії, проте ніколи не розмовляв з іноземним акцентом.
«Його акцент був неконтрольованим, присутнім у всіх ситуаціях і поступово ставав стійким», - заявили вчені. Також вони зазначили, що вперше такий акцент з'явився через 20 місяців лікування.
Вчені підозрюють, що зміни в мовленні спричинив так званий паранеопластичний неврологічний розлад (PND).
Читайте також: «До «Гвардії наступу» захотів вступити і 74-річний мешканець Шацька»