Курси НБУ $ 41.04 € 44.69
Краще, ніж Patriot: Південна Корея успішно випробувала нову систему ППО

Для порівняння, перехоплювачі PAC-3 і PAC-3 MSE можуть збивати балістичні ракети на висотах до 40 км і до 60 км відповідно.

Фото: Міноборони Кореї.

Краще, ніж Patriot: Південна Корея успішно випробувала нову систему ППО

Максимальна висота перехоплення становить 100 кілометрів

Цього тижня Республіка Корея випробувала ракетний перехоплювач Long-range Surface-to-Air Missile (L-SAM). Тести пройшли 30 травня на полігоні «Анхин» за 109 км від Сеула. Про це пише видання Yonhap, передає Дзеркало тижня.

Деталі випробувань не уточнюються. Міністерство оборони лише опублікувало фотографію запуску протиракети та назвало тести успішними. Таким чином, Республіка Корея вдало завершила три випробування L-SAM із чотирьох.

Новий ракетний перехоплювач є важливою частиною системи протиракетної та протиповітряної оборони Кореї. До її складу також входять зенітно-ракетні комплекси MIM-104 Patriot і KM-SAM середнього радіусу дії.

Для запуску L-SAM використовується система вертикального пуску. Комплекс насамперед орієнтований на знищення балістичних ракет. Максимальна висота перехоплення становить 100 км. Для порівняння, перехоплювачі PAC-3 і PAC-3 MSE можуть збивати балістичні ракети на висотах до 40 км і до 60 км відповідно.

Читайте також: «Україна отримає від Британії ракети до ППО та сотні ударних БПЛА з радіусом дії в понад 200 кілометрів — Reuters»

Реклама Google

Telegram Channel