Курси НБУ $ 36.69 € 39.54
Юна важкоатлетка з Камінь-Каширщини вдруге встановила рекорд Європи

Так тримати!

Фото: Газета «Полісся».

Юна важкоатлетка з Камінь-Каширщини вдруге встановила рекорд Європи

 Катерина Малащук із Видерти на Чемпіонаті Європи серед юніорів до 20 років та молоді до 23 років, що відбувається в Румунії, перевершила своє попереднє досягнення

Нещодавно спортсменка зробила переможний ривок штанги вагою 66 кілограмів та показла найкращий результат двоборства (142 кг) на Чемпіонаті Європи серед юнаків та дівчат до 15 та до 17 років, що проходив у Молдові. Тепер, змагаючись із дещо старшими важкоатлетками, ця тендітна 15-річна дівчинка вкотре продемонструвала свою неабияку міць. На Чемпіонаті Європи серед юніорів до 20 років та молоді до 23 років, що відбувається в Румунії, Катерина Малащук знову встановила рекорд Європи у своїй ваговій категорії до 45 кілограмів, пише газета «Полісся».

Спортсменка зробила ривок штанги вагою 67 кг. І хоч це був лише 4-ий результат на змаганнях, все ж він став рекордним на теренах Європи серед дівчат до 15 років. Покращила Катя і свій поштовх до 78 кілограмів. У результаті сума двоборства 145 кг (5 місце) також стала новим рекордом Європи серед дівчат до 15 років.

Читайте також: Рекорд Гіннесса: українець найбільше у світі підтягнувся на одній руці.

Telegram Channel