Курси НБУ $ 39.43 € 42.75

Уродженець Ковеля освідчився коханій після вручення медалі на п’єдесталі пошани

Волинський спортсмен Станіслав Самолюк у парі з черкащанкою Дарією Котик стали бронзовими призерами чемпіонату Європи з академічного паравеслування

Бажаємо чудовій спортивній парі українських веслувальників – Станіславу та Дарії щастя, діточок і нових спільних перемог!

У місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з паравеслування серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату.

У запливі 27 квітня Станіслав Самолюк у парі з Дарією Котик посіли третє місце. Учасники поступилися представникам Великої Британії, які вибороли друге місце. Переможцями чемпіонату Європи стали представники Франції.

Нагородження бронзових призерів завершилося зворушливим моментом.

Як тільки нагороди були вручені, Станіслав зробив Дарії пропозицію руки і серця. Кохана сказала «так»!

Станіслав Самолюк народився 18 грудня 2001 року в місті Ковель. Він – член національної збірної команди України з академічного веслування серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, майстер спорту України міжнародного класу. З листопада 2018 року по даний час займається академічним веслуванням. Учасник XVI літніх Паралімпійських ігор.