Курси НБУ $ 39.43 € 42.85
Про гол у свої ворота українця говорить Америки (Відео)

26-річний захисник Євген Чеберко не засмутився свої невдачі: головне – перемогла його команда.

Фото із сайту sportyvka.com.ua.

Але Євген Чеберко не дуже тому засмутився

У ніч на 2 травня відбувся матч-відповідь 1/2 фіналу Ліги чемпіонів КОНКАКАФ між командами «Монтеррей» (Мексика) та «Коламбус Крю» (США). Перший поєдинок поєдинок між цими командами завершився із рахунком – 1:2.

Рахунок же нинішнього матчу – 3:1 – на користь американського колективу. Тож «Коламбус Крю» за сумою двох протистоянь пробився у фінал Кубка чемпіонів.

Український захисник американського клубу 26-річний Євген Чеберко із Мелітополя провів 90 хвилин на полі у першій грі, а у другій був замінений на 74-й.

У зустрічі-відповіді українець відзначився автоголом, але завдяки трьом м'ячам партнерів помилка Чеберка ніяк не вплинула на підсумковий результат.

Відео автоголу Євгена Чеберка:

До речі, у чвертьфіналі Ліги чемпіонів КОНКАКАФ «Монтеррей» вибив «Інтер Майамі» (2:1 і 3:1), за який грає знаменитий аргентинець Ліонель Мессі і українець Сергій Кривцов.

У фіналі Ліги чемпіонів КОНКАКАФ «Коламбус Крю» зіграє проти «Пачуки» з Мексики, яка вибила «Америку» (1:1, 2:1).

Поєдинок за титул відбудеться 2 червня 2024 року.