Курси НБУ $ 40.40 € 43.97
«Що означає облизування вуха начальника? Типу – ухо... ухилянти...» (Відео)

Українці у соцмережах сильно обурилися дискредитацією форми українських воїнів.

Фотоколаж із сайту oboz.ua.

«Що означає облизування вуха начальника? Типу – ухо... ухилянти...» (Відео)

«Квартал 95» потрапив у новий скандал. Цього разу – із пародією на велелюбного колишнього начальника Рівненського ТЦК Олександра Ярмошевича, про якого дізналися в мережі через пристрасні поцілунки з колегами на робочому місці

Українців вчинок «Жіночого кварталу» сильно розгнівав не лише дійствами, що відбувалися на сцені, а й клішованими фразами, які виголошували актори.

У цьому номері вони  з’явилися у «піксельній» формі ЗСУ, де розповідали новій співробітниці, що поцілунки – це так звана мова спілкування із начальником. Ба більше, майже усі 9 хвилин, доки триває виступ, вони ледь не безупинно цілуються. Відповідний номер опублікували в YouTube.

Домагання до колег актори назвали «спеціальним шифром «ДПО», що розшифровується, як «дотики, поцілунки, обіймашки». Таким чином, у ТЦК нібито хочуть уникнути витоку таємної інформації.

Спроба поцілувати співробітницю, як пояснили «новенькій» інші колеги, означала бажання начальника, якого зіграв комік Андрій Рибак, «дати дуже серйозне завдання: піти в Головне управління безпеки й передати їм документи з комплектації».

«З часів «єб*нітових паличок» і «холодно, ні хватаїть термоса» – вони там не змінюються!».

Протягом виступу актори мацають груди та стегна, лізуть на руки та навіть облизують вуха. Саме язик відіграє найбільшу роль, адже начальник «язиком вичислив російськомовну щелепу» та цим розкусив шпигунку.

На питання «нової співробітниці», що означає облизування вуха начальника, вона відповіла: «Це йому нагадало, що у нас проблеми з ухилянтами. Типу – ухо... ухилянти...».

Українці у соцмережах сильно обурилися дискредитацією наших воїнів, які щодня боряться за кожен клаптик землі та культуру, яку паплюжать подібні «гумористичні» номери. Наприклад, блогер Богдан Процишин  висловив своє обурення у Facebook: «А працівники ТЦК не хочуть (у рамках корпоративної солідарності) відвідати концерт «Кварталу»?».

Журналістка видання «Детектор медіа» Лєна Чиченіна теж розлютилася на своїй сторінці щодо жахливого номеру.

У коментарях до обидвох постів українці поділяють їхні думки:

• «Ой, а де ж ржачне бидло? З часів «єб*нітових паличок» і «холодно, ні хватаїть термоса» – вони там не змінюються!».

«Щось вони довго готували номер про рівненського начальника ТЦК...».

• «То ж – пересувний цирк...».

• «Жалюгідне видовище. Проте, нічого дивного, це – їх рівень».

• «Дна не існує».

• «Ганебно все це. Ще й паплюжити форму ЗСУ, в якій гинуть наші військові». 

Катерина ГАЛУЩЕНКО, овоz.ua.

Читайте також: Мама воїна з Луцька передала на ЗСУ 35 000 гривень.

Реклама Google

Telegram Channel