Курси НБУ $ 40.40 € 43.97
Марині Бесарабчик учетверте пересадили нирку!

Уже на 12-ту добу після трансплантації Марину (у центрі) виписали з лікарні. На згадку – фото з її рятівниками.

Фото – «Перше медичне об’єднання Львова».

Марині Бесарабчик учетверте пересадили нирку!

Жінка, яка 29 років бореться з нирковою недостатністю, вперше змогла отримати потрібний орган в Україні! Виконали цю рятівну пересадку спеціалісти Центру трансплантології «Львів» «Першого медичного об’єднання Львова»

Пацієнтка – 39-річна Марина Бесарабчик із міста Коростишів Житомирської області. Її нирки відмовили, коли дівчині було лише 10 років. Тож із самісінького дитинства вона була змушена виборювати право на життя.
Єдиним шансом на порятунок для Марини стала трансплантація донорського органу. Тричі їй виконували пересадку за кордоном. Дві перші нирки не прижилися, а ось третій орган прослужив Марині аж 20 літ (це – хороший показник).

Коли три роки тому нир­ка перестала працювати, її функцію замістила процедура гемодіалізу. А це значить, що жінка була буквально прикута до лікарень.

«Це – не життя, а існування. Ти не можеш десь поїхати, а мусиш через день по три години лежати на діалізі, де тебе постійно колють великими голками. Час іде, а здоровий орган усе не знаходять. Це з’їдає, бо здається, що організм не витримає, і це може бути твій останній діаліз», – розповідала з болем Марина.

Це – не життя, а існування. Ти не можеш десь поїхати, а мусиш через день по три години лежати на діалізі, де тебе постійно колють великими голками.

Весь цей час була в листі (списку) очікування і, завдяки підтримці чоловіка та родини, не втрачала надії.

У Всесвітній день нирки – 13 березня – про Марину в новинах вийшов сюжет. І вже наступної доби доля усміхнулася жінці – автоматизована система ЄДІСТ обрала її як реципієнта на пересадку нирки від посмертного донора. Розповідає, що відчула тієї миті: «Я так зраділа! Подумала, що це – чудо. Все так швидко відбулося, що я навіть не мала часу на переживання».

Рятівну пересадку виконали хірурги Центру трансплантології «Першого медоб’єднання Львова».

Нирка запрацювала просто на операційному столі! Уже на 12-ту добу після трансплантації Марину виписали з лікарні. Поки що пацієнтка потребує спостереження і тому тимчасово мешкає у Львові. Понад усе вона мріє якнайшвидше поїхати до рідного Коростишева.

«Світла пам’ять донору та безмежна вдячність його рідним, які ухвалили це важке рішення і подарували шанс на життя іншим людям», – наголосила Марина в коментарі «Першому медичному об’єднанню Львова».

Реклама Google

Telegram Channel