
У забігу взяли участь професіонали-спортсмени та любителі бігу з багатьох міст України різних вікових категорій.
У забігу також взяло участь… малятко 2025 року народження
Згідно з програмою Президента України, 22 червня в центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки міста Луцька відбувся фізкультурно-оздоровчий захід «Активні парки – Забіг Луцьк»
Щороку в різні дати та у різних містах України така програма збирає сотні людей, які ведуть здоровий спосіб життя. Цього року такий захід в обласному центрі Волині відбувся саме 22 червня, як прояв великої любові до життя, перемоги добра над злом, життя над смертю. Бо ніколи не забудеться страшне лихоліття Другої світової війни, яка прийшла на нашу землю саме у цей літній теплий день 84 роки тому.
З самого ранку вхід до центрального парку вирував учасниками забігу, їх прихильниками та уболівальниками. Тут зібралися майже три сотні професіоналів-спортсменів та любителів бігу з багатьох міст України різних вікових категорій. Цікавим є те, що наймолодшою учасницею було зареєстроване маля 2025 року народження, яке «бігло» зі своїми батьками.
Стартував забіг о 10 годині ранку. В програмі заходу були такі дистанції: дитячий забіг на 100, 300 та 500 метрів; забіг як професійних спортсменів, так і любителів цього виду спорту на 1, 5 та 10 км. Крім цього, великої популярності набрала скандинавська ходьба на 5 км, у якій взяли участь люди старшого віку.
Вразили надзвичайно доброзичлива атмосфера, чіткість та послідовність дій організаторів, волонтерів, усіх учасників. Обійми, дружні потиски рук, доброзичливі побажання. І – старт! 10 кілометрів виявили бажання пробігти 38 спортсменів (Андрій Миселюк, перше місце – 35 хв. 58 секунд); 5 км – 85 чоловік (Віталій Петришин, перше місце – 16 хв. 32 сек.); один кілометр бігли 46 чоловік (Назарій Єпіфанович, перше місце – 2 хвилини 41 секунда); у дитячих забігах взяли участь 54 дитини; скандинавську ходьбу продемонстрували 20 любителів цього виду спорту.
Приємним є те, що у спортивних заходах, які відбуваються у Луцьку, беруть участь і мої діти – Сергій і Наталя та внучка Катруся. Цього разу вони також долучилися до забігу і показали непогані результати. А нагородою учасникам фізкультурно-оздоровчого заходу, які фінішували, стали медалі «Спорт для всіх. Активні парки».
Організаторами заходу були Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Міністерства молоді та спорту України.
Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно! Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу Волинь ЗМІ
Читайте також: Нові правила для атракціонів та кафе у Луцьку: чи подорожчає літній відпочинок для містян.
