
Приєднуйтесь до нашого конкурсу – не пошкодуєте!
Що сьогодні заховали від Вас журналісти з Волині?
Принцип нашої інтелектуальної вікторини нагадує «чорний ящик» із популярної гри «Що? Де? Коли?». Тільки предмет чи зображення людини ми ховаємо в гарбуз (від початку повномасштабного вторгнення нелюдів-москалів наш добрий-предобрий гарбуз перетворився у грізний гранатобуз)
Умови конкурсу такі: ви маєте відгадати, що чи кого заховав Грицько Гарбуз у нашому гранатобузі. За кожну правильну відповідь отримуєте по 1 очку.
Хто здобуде найбільше балів протягом 12 турів, той і стане чемпіоном конкурсу «Гранатобуз із секретом. Літо-2025» та отримає грошовий приз від редакції у розрахунку: здобутий 1 бал = 100 гривень. Якщо двоє або більше учасників наберуть однакову кількість балів, то грошовий приз розділимо порівну між усіма лідерами, але переможцем вікторини оголосимо того, хто найшвидше відповість на додаткове запитання.
Після кожного туру на фейсбук-сторінці Грицька Гарбуза ми будемо вказувати перелік усіх переможців і регулярно публікуватимемо турнірну таблицю (за цим посиланням ви можете зайти на неї з будь-якої частини світу).

«Гранатобуз із секретом. Літо-2025» – 5
Цей предмет є у переважної більшості з вас вдома. Навіть регулярно ним користуєтеся. Буває, що й по кілька разів на день. А про тих, хто його береже, навіть анекдоти розповідають. Хоча продається в магазині він не один, а в компанії друзів. Вигадали його трохи більше 100 років тому – і він набув популярності. Хоча справжні цінителі хорошого його, як правило, і нині не визнають.
До речі, нагадує гарбуз, коло, піраміду, трикутник, буває одно або двокамерний, може поєднати в собі Полісся і Південну Африку, Англію та Індію, навіть «вішальника» і «водолаза»…
Що за предмет ми заховали у гранатобузі?
Слово-відповідь треба надіслати до 13 липня (включно) тільки у вигляді повідомлення на номер: 066 133 86 88, обов’язково вказати після слова-відповіді у дужках ще й своє ім’я, прізвище і регіон, який представляєте (наприклад: «Паляниця» (Валерій Залужний, Житомирщина)).
Приємних Вам пошуків без повітряних тривог!
Читайте також: Весела історія: Скажена «свальба», або Що таке «брак».
