(перелік номінантів подано в алфавітному порядку)...
(перелік номінантів подано в алфавітному порядку)
БУТКЕВИЧ Віктор «У 22 РОКИ ВІН ПРОКИНУВСЯ НЕЗРЯЧИМ. А ЩЕ ЧЕРЕЗ 22 ЙОМУ ДЯКУЮТЬ ЗА ЗОЛОТІ РУКИ» 23 липня Втрата зору не вибила Віктора з колії життя – він майстерно опанував фах масажиста і тепер до уродженця села Берестя Дубровицького району Рівненської області за допомогою записуються у чергу.
ВАЛІХНОВСЬКІ Любомир Дмитрович, Ростислав Любомирович і Тарас Любомирович «ХІРУРГИ ВАЛІХНОВСЬКІ: ТАЛАНОВИТИЙ БАТЬКО, ВІДОМІ ВСІЙ УКРАЇНІ СИНИ» 18 липня Сини заслуженого лікаря України, завідувача відділення Турійської центральної районної лікарні Любомира Валіхновського стали не просто продовжувачами його справи, а завдяки своєму професіоналізму — відомими на всю країну медиками.
ВОЛИНЕЦЬ Олександр «СУПЕРКОРІВ ДЖЕРСІ ДО НАС НЕ ПУСКАВ ВЕТЕРИНАР ЯНУКОВИЧА» 30 липня Лише після звільнення чиновника, який займався здоров’ям собачки коханки екс–президента, фермеру Олександру Волинцю вдалося завезти закуплену в Польщі молочну племінну худобу, щоб здійснити свою мрію – випускати на Волині найсмачніші сири.
КОСТЮК Світлана «КОЖЕН ДЕНЬ ЖИВЕ — ЯК ОСТАННІЙ» 7 липня Відома поетеса з міста Нововолинська, яка бореться з важкою хворобою, стала переможцем престижного міжнародного літературного конкурсу в Італії «Між словом і вічністю».
КУШНІРУК Ростислав «ЧОМУ МИ ВЧАСНО НЕ РОЗЧУЛИ ГОЛОС-КРИК РОСТИСЛАВА КУШНІРУКА?» 4 липня Керівник народної аматорської капели «Посвіт», чоловік, якого називають совістю Волині, давно вже вивів формулу примирення українців, звівши у своєму рідному селі Маяки Луцького району перший у країні монумент «Синам єдиної України». На пам’ятнику — три постаті: радянський боєць, воїн УПА і жінка з дитиною на руках як символ матері–України, яку вони захищають.
ОСТАПЮК Олександр «ТУТ НЕ ТРЕБА МАШИНИ ЧАСУ, ЩОБ ПОТРАПИТИ У XІІІ СТОЛІТТЯ» 23 липня Легендарний волинський краєзнавець Олександр Остапюк, який разом з батьком Дмитром Остапюком зробили Любомльський краєзнавчий музей одним із кращих у регіоні, тепер бореться за те, щоб чиновники нарешті помітили, що на самому кордоні з Польщею остаточно зникає унікальний літописний Угровськ – забута столиця Волинсько–Галицького князівства.
ТАЛАШКО Володимир «НАВЧІТЬ ДІТЕЙ ЗАПАЛЮВАТИ СВІЧКУ ПЕРЕД ОБРАЗАМИ» 30 липня Жива легенда нашого кіно, який став знаменитим щонайменше на шосту частину землі завдяки ролі старшого лейтенанта Сергія Скворцова у фільмі Леоніда Бикова «У бій ідуть одні «старики», не забуває про свою малу батьківщину – село Грабове Старовижівського району.
У цій липневій анкеті – СІМ кандидатів, а ви маєте проголосувати ЛИШЕ ЗА ТРЬОХ, тобто поставити навпроти них у графі «Ваш вибір» ц ифри 1, 2 або 3 (це буде ваша трійка призерів, де 1 – означатиме перше місце, 2 – друге, 3 – третє). Або напишіть трійку найкращих на окремому аркуші. При підрахунку анкет 50% балів номінант отримає від читачів і 50% – від працівників нашої газети. Відповіді надсилайте на адресу редакції до 20 вересня 2015 року з приміткою «Людина місяця». Кожен конверт із анкетою візьме участь у спеціальному жеребкуванні, під час якого ви можете виграти цінний приз. Тож приєднуйтесь! А хто став «Людиною червня 2015 року», ви дізнаєтесь у наступному четверговому номері – 10 вересня.