Пульс дня
Навіть не автоандон – автоандонище… (фото)
Водій «Ауді» просто «збив» молоде деревце, яке заважало йому «припаркуватися» на тротуарі
У Киві, на вулиці Саксаганського, водій білої «Ауді», здається, переплюнув усі раніше відомі випадки водійського ідіотизму в питанні паркування. Фото, поширене dtp.kiev.ua, говорить саме за себе.
Радує, що поліція вже чекала зухвальця, який полишив машину й пішов у справах.
Радує, що поліція вже чекала зухвальця, який полишив машину й пішов у справах.
У коментарях люди нещадні до горе-водія. Зокрема, пропонують продати елітну автіку, на виручені кошти купити саджанці та змусити зловмисника садити їх.