Курси НБУ $ 44.86 € 51.13
Чотирнадцять волинських священиків повернулися з Києва з дипломами про вищу освіту (фото)

Волинь-нова

Чотирнадцять волинських священиків повернулися з Києва з дипломами про вищу освіту (фото)

Восьмеро отримали ступінь магістра, шестеро стали бакалаврами богослов’я

Чотирнадцять священнослужителів Луцького та Ківерцівського благочинь Волинської єпархії УПЦ отримали міністерські свідоцтва про визнання їхньої вищої духовної освіти. Про це повідомив благочинний Луцьк, інформує Волинська єпархія Української православної церкви.



Чотирнадцять священнослужителів Луцького та Ківерцівського благочинь Волинської єпархії УПЦ отримали міністерські свідоцтва про визнання їхньої вищої духовної освіти.



Зі слів священика, 8 червня Міністерство освіти і науки України видало подібні свідоцтва випускникам духовних закладів – православним, греко-католикам, римо-католикам, протестантам. Відповідно, Волинську єпархію УПЦ у день урочистого вручення цих документів представляло духовенство двох благочинь, з котрих восьмеро отримали ступінь магістра, шестеро стали бакалаврами богослов’я.


Свідоцтва, котрі підтверджують визнання дипломів духовних закладів еквівалентами відповідно до системи вищої освіти України, видав перший заступник Міністра освіти і науки Володимир Ковтунець.

Telegram Channel