Мешканець Донеччини зберігав удома гранатомети, тротил і багато набоїв
Тривають невідкладні слідчі дії для встановлення походження військових засобів ураження
Арсенал зброї та боєприпасів вилучила Служба безпеки України у жителя одного із селищ Мар’їнського району Донеччини, повідомляє прес-центр відомства.
Правоохоронці вилучили вісімсот набоїв різного калібру, два гранатомети РПГ-18, дві гранати РГД-5 та чотири двохсотграмові тротилові шашки.
Під час проведення санкціонованих обшуків у будинку та на прилеглій території правоохоронці вилучили вісімсот набоїв різного калібру, два гранатомети РПГ-18, дві гранати РГД-5 та чотири двохсотграмові тротилові шашки.
Відкрито кримінальне провадження за ст. 263 Кримінального кодексу України.