Бойовички заїкнулися про зарплату. Відразу й одержали – по кулі в лоб...
На думку командування окупаційних військ, такий «розрахунок» набагато вигідніший для їхніх кишень
У 7 окремій мотострілецькій бригаді (Брянка) 2 АК продовжується практика покарання військовослужбовців у складі цілих підрозділів (взвод, рота). Так, особовому складу підрозділу, в якому стався випадок дезертирства не виплачують чергову місячну зарплату під приводом відшкодування витрат на пошук дезертира.
Було віддано наказ на відкриття вогню по військовослужбовцях.
А командиром підрозділу 3 окремої мотострілецької бригади (Горлівка) 1 АК було віддано наказ на відкриття вогню по військовослужбовцях, які побили офіцера та відмовились виконувати накази до отримання всієї заборгованості по грошовому забезпеченню, у результаті чого п’ятьох «бунтівників» вбито і двох поранено, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.