Бейонсе стала багатодітною мамою
Американська співачка народила двійню
Американська співачка Бейонсе народила двійню, стверджують світові ЗМІ.
Американська співачка Бейонсе народила двійню, стверджують світові ЗМІ.
Ресурс Showbiz 411 першим повідомив у суботу, 18 червня, що чимало джерел підтвердили народження двох немовлят пари або вночі 12 червня, або вранці 13 червня.
Журнал People цього ж дня повідомив, що «Бейонсе і Джей (реп-магнат і чоловік співачки Джей-Зі) схвильовані цією подією і вже почали ділитися звісткою з членами родини і найближчими друзями».
Водночас розважальний ресурс E! зазначив, що у вівторок, 13 червня, Бейонсе та Джея-Зі бачили біля госпіталю у Лос-Анджелесі. Біля цього ж госпіталю бачили і сестру Бейонсе – співачку Соланж.
Зауважимо, що лікарі датою пологів ставили 12 червня. Однак, досі зіркова пара офіційно не повідомляла про народження двійнят. Між іншим, у Бейонсе та Джей-Зі вже є донечка Блу Айві.