Курси НБУ $ 44.86 € 51.13
Бейонсе стала багатодітною мамою

Волинь-нова

Бейонсе стала багатодітною мамою

Американська співачка народила двійню

Американська співачка Бейонсе народила двійню, стверджують світові ЗМІ.



Американська співачка Бейонсе народила двійню, стверджують світові ЗМІ.



Ресурс Showbiz 411 першим повідомив у суботу, 18 червня, що чимало джерел підтвердили народження двох немовлят пари або вночі 12 червня, або вранці 13 червня.


Журнал People цього ж дня повідомив, що «Бейонсе і Джей (реп-магнат і чоловік співачки Джей-Зі) схвильовані цією подією і вже почали ділитися звісткою з членами родини і найближчими друзями».


Водночас розважальний ресурс E! зазначив, що у вівторок, 13 червня, Бейонсе та Джея-Зі бачили біля госпіталю у Лос-Анджелесі. Біля цього ж госпіталю бачили і сестру Бейонсе – співачку Соланж.


Зауважимо, що лікарі датою пологів ставили 12 червня. Однак, досі зіркова пара офіційно не повідомляла про народження двійнят. Між іншим, у Бейонсе та Джей-Зі вже є донечка Блу Айві.

Telegram Channel