Курси НБУ $ 44.86 € 51.13

Україна збільшила експорт електрики на 40 %

Це сталося за рахунок поставок до Угорщини, Словаччини та Румунії

Україна в січні-травні 2017 року збільшила експорт електроенергії на 40,6% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року – до 2,618 млрд кВт-год, повідомляє Економічна правда.



Україна в січні-травні 2017 року збільшила експорт електроенергії на 40,6% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року – до 2,618 млрд кВт-год.



Поставки електроенергії з «енергоострова Бурштинської ТЕС» у напрямку Угорщини, Словаччини та Румунії зросли на 18% (на 232,4 млн, кВт-год) – до 1,526 млрд кВт-год.


Поставки електроенергії до Польщі знизилися на 6,5% (на 36,8 млн кВт-год) – до 528,1 млн кВт-год.


Поставки електроенергії в Молдову становили 564 млн кВт-год проти 3,7 млн кВт-год за п'ять місяців минулого року.


В Білорусь і Росію в січні-травні минулого і поточного років українська електроенергія не експортувалася.


Крім того, Україна в січні-травні 2017 року імпортувала 19,3 млн кВт-год електроенергії (з РФ – 18,8 млн кВт-год, Білорусі – 0,5 млн кВт-год) проти 20,1 млн кВт-год за п'ять місяців 2016-го.


Імпорт в січні-травні-2017 року було враховано за контрактами ДП «Енергоринок» як технологічне переміщення.

Telegram Channel