Луцькводоканал просить містян не забувати дзвонити їм у кінці місяця
З 25 числа – і до кінця місяця треба повідомити про обсяги спожитої холодної води
Передача показників засобів обліку холодної води проводиться щомісячно у період з 25 – по 30 (31) число поточного місяця.
КП «Луцькводоканал» звернувся до споживачів з нагадуванням, повідомляє Луцька міська рада.
«Звертаємо увагу споживачів на те, що передача показників засобів обліку холодної води проводиться щомісячно у період з 25 – по 30 (31) число поточного місяця», – йдеться у повідомленні.