Пульс дня
Мені тринадцятий минало – хлептав горілку з друганами… (фото)
Троє неповнолітніх пиячили посеред нічного Луцька
«Троє неповнолітніх перебувають в стані алкогольного сп’яніння», – такий виклик отримав екіпаж патрульних в ніч на 18 червня, повідомляє Патрульна поліція Луцька.
13-річний був без свідомості, тому його шпиталізували з підозрою на гостру алкогольну інтоксикацію.
На місці події, по вулиці Винниченка, полісмени виявили трьох хлопців 11, 13 та 14 років. 13-річний був без свідомості, тому його шпиталізували з підозрою на гостру алкогольну інтоксикацію.
Інших двох доставили до міськвідділу, викликали батьків та повідомили про подію працівників ювенальної превенції.