Курси НБУ $ 44.86 € 51.13
Мені тринадцятий минало – хлептав горілку з друганами… (фото)

Волинь-нова

Мені тринадцятий минало – хлептав горілку з друганами… (фото)

Троє неповнолітніх пиячили посеред нічного Луцька

«Троє неповнолітніх перебувають в стані алкогольного сп’яніння», – такий виклик отримав екіпаж патрульних в ніч на 18 червня, повідомляє Патрульна поліція Луцька.



13-річний був без свідомості, тому його шпиталізували з підозрою на гостру алкогольну інтоксикацію.



На місці події, по вулиці Винниченка, полісмени виявили трьох хлопців 11, 13 та 14 років. 13-річний був без свідомості, тому його шпиталізували з підозрою на гостру алкогольну інтоксикацію.


Інших двох доставили до міськвідділу, викликали батьків та повідомили про подію працівників ювенальної превенції.

Telegram Channel