Курси НБУ $ 28.67 € 34.98

Британці хочуть новий референдум про вихід із ЄС

У суспільстві зростає супротив до жорсткого варіанту виходу з ЄС. Про це свідчать результати опитування центру Survation

Більшість жителів Великобританії хотіли б проведення повторного референдуму про вихід країни із Європейського Союзу, передає дані опитування LB.ua, спираючись на The Independent.За проведення референдуму виступили 53% опитаних, проти - 47%.За проведення референдуму виступили 53% опитаних, проти - 47%. Аналогічне опитування у квітні показало, що проти референдуму виступають 54% британців.


Також наголошується, що в суспільстві зростає супротив до жорсткого варіанту Brexit, за який виступає прем'єр-міністр країни Тереза Мей. Його підтримують лише 35% опитаних.


Опитування проводилося з 16 по 17 червня, в ньому взяли участь 1005 осіб. Нагадаємо, раніше Британія та ЄС погодили дату початку переговорів щодо Brexit. Вони розпочнуться 19 червня і повинні завершитися до березня 2019 року. Рішення про вихід Британії з ЄС було ухвалене на референдумі в червні 2016 року. Тоді за «Брексіт» проголосували 51,9% учасників референдуму. У березні 2017 року закон про «Брексіт» був ухвалений парламентом і схвалений королевою.