Курси НБУ $ 44.86 € 51.13
Як у Луцьку відзначили Міжнародний день йоги (фото)

Волинь-нова

Як у Луцьку відзначили Міжнародний день йоги (фото)

18 червня 2017 року о 10.00 год. в парку культури та відпочинку імені Лесі Українки, комунальний заклад «Луцький міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх» Луцької міської ради» організував оздоровче заняття з йоги

 Захід приурочений Міжнародному дню йоги в рамках загальноміської акції “Ранкова гімнастика для всіх”. 
   Після комплексу вправ, які запропонувала інструктор з йоги Росіца Шахова, лучани мали можливість подивитися на показові виступи, а саме:



Всі присутні на занятті з йоги лучани із задоволенням виконували оздоровчі дихальні вправи, очистили тіло й свідомість та отримали внутрішній спокій при зовнішній активності.  




    - індійський танець учениці школи східного танцю “Аміра” Софії Данильчук під керівництвом хореографа-постановника- триразової чемпіонки України зі східних танців Анжеліки Арутюнян;
   - виступ з тхеквондо вихованців тренера Олександра Кінаха;
   - презентацію відкритого тренування зі східних єдиноборств вихованців спортивних клубів міста Луцька: "Прайд", "Легіон", "Воїн","Пітбуль".
    Спортивно-оздоровчий захід проходив з ініціативи Посольства Республіки Індія в Україні та за підтримки ПП “ІНТЕРМІСТ”.
Всі присутні на занятті з йоги лучани із задоволенням виконували оздоровчі дихальні вправи, очистили тіло й свідомість та  отримали внутрішній спокій при зовнішній активності. 
   Найстарший та найменший учасник заходу, а також діти, які брали участь в показових виступах отримали сувеніри з Індії, повідомляє КЗ “Луцький міський центр фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх”.




Telegram Channel