Курси НБУ $ 44.86 € 51.13

Жінка покинула свою дитину на підлозі в електричці

Під Києвом жінка залишила в електричці «Козятин - Київ» свою новонароджену дитину

Про це повідомила прес-служба прокуратури Києва на своїй сторінці у Facebook, пише «Газета по-українськи».
21-річній уродженці Житомирської області, яка покинула свою дитину, повідомлено про підозру.



Через кілька годин після пологів вдягла дитину й поклала її в поліетиленовий пакет. 



20 квітня жінка, без допомоги лікарів, народила дівчинку в одному з сіл Попільнянського району. Через кілька годин після пологів вдягла дитину й поклала її в поліетиленовий пакет. Потім сіла в електропоїзд і залишила доньку на підлозі вагону, сама вийшла на одній з найближчих станцій.
Дівчинку помітив машиніст потяга, який відразу викликав швидку допомогу й поліцію.
Зараз дитина перебуває під наглядом лікарів.
Дії горе-матері кваліфіковані як "Свідоме залишення в небезпеці матір'ю своєї новонародженої дитини". Їй загрожує до трьох років позбавлення волі.

Telegram Channel