Лебідь мало не втопив чолов’ягу, який вирішив помитися в озері посеред міста (відео)
Птах сприйняв це як зазіхання на свої володіння
Житель Кременчука, який прийшов у Міський сад помитися, побився з лебедем Гришою. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив Віталій Дедюрін, керівник комунального підприємства «Міський сад», повідомляє УНІАН.
За його словами, чоловік пішов митися в озеро через те, що у нього вдома відключили воду.
Не звертаючи уваги на зауваження відвідувачів, чоловік роздягнувся, переліз через загорожу озера і став намилюватися.
«Не звертаючи уваги на зауваження відвідувачів, чоловік роздягнувся, переліз через загорожу озера і став намилюватися. Після цього ідіот поплив до лебедів. Лебідь Гриша, захищаючи свою лебедину сім'ю, намагався захищатися, але чоловік схопив його за шию і намагався втопити, навалившись на нього всім тілом. Все це відбувалося на очах багатьох людей, в тому числі і дітей. Між ними зав'язався справжній бій. Невідомо, чим би це все закінчилося, якби на допомогу неадеквату не поспішив чоловік, який і врятував правопорушника», – написав Дедюрін.