Лучани збирають підписи з вимогою ліквідувати Старий ринок
Для цього хочуть оголосити усю центральну частину міста заповідником
Сьогодні, 20 червня, на сайті Луцької міської ради Олександр Бережний зареєстрував електронну петицію з такими вимогами:
Дозволить нарешті законно знищити центральний ринок, не дивлячись ні на яких орендарів.
«Визнати територію Замку Любарта, парку Лесі Українки, старого міста, центрального ринку та русла річки Стир в межі міста заповідником.
Що це дасть:
- дозволить нарешті законно знищити центральний ринок, не дивлячись ні на яких орендарів;
- дозволить залучити достатні інвестиції для розвитку туризму міста, тим більше цьому також посприяє введення безвізу;
- зберегти унікальні території парку та русла р. Стир;
- зберегти культурно-історичні пам'ятки міста від тотального знищення;
- зробити Волинь та Луцьк відомішими».
Протягом кількох годин петицію вже підтримали 18 осіб.