В Україну везуть сироватку від ботулізму
Сироватку від ботулізму, який вбиває українців, привезуть в Україну цього тижня
Ми попросили її у ООН і у Червоного хреста, щоб вони нам передали як гуманітарну допомогу.
Про це на брифінгу у Львові повідомила в. о. міністра охорони здоров'я України, передає видання Zik.ua.
"Від ботулізму немає вакцини, тому що це не інфекційна хвороба. Але є сироватка. Ми попросили її у ООН і у Червоного хреста, щоб вони нам передали як гуманітарну допомогу. Справа в тому, що сироватка не зареєстрована в Україні, її не можна закуповувати легально, але можна привезти як гуманітарну допомогу. Очікуємо цього тижня, що прибуде", - сказала Уляна Супрун.