Заборгували за оренду – суд «попросив» з комунального приміщення
Маневицька місцева прокуратура домоглася повернення комунальній організації приміщення вартістю майже півмільйона гривень
Наталка МУРАХЕВИЧ, прес-секретар прокурора Волині
З листопада минулого року орендар порушував умови договору щодо сплати орендної плати й заборгував комунальній організації 25 тис. грн.
Рішенням Господарського суду Волинської області задоволено позов Маневицької місцевої прокуратури в інтересах держави до товариства з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційної фірми "Колос" про стягнення заборгованості з орендної плати, розірвання договору оренди та повернення Ківерцівському районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді майна вартістю понад 480 тис. грн.
Прокурори з'ясували, що у травні 2012 року центр надав у оренду фірмі в місті Ківерці приміщення комунальної власності загальною площею 445,3 кв. м.
Проте з листопада минулого року орендар порушував умови договору щодо сплати орендної плати й заборгував комунальній організації 25 тис. грн.
Щоб захистити інтереси держави, прокуратура звернулася до суду. Дослухавшись до доводів прокурорів, суд задовольнив їхні позовні вимоги у повному обсязі.