Лучани вимагають, аби маршрутки містом курсували до опівночі
Відповідна петиція стрімко набирає голоси
Петицію з вимогою до подовження руху міських маршруток у вечірній час зареєстрував сьогодні. 21 червня. Юрій Мазур. Обгрунтовуючи свою пропозицію. Чоловік зазначає:
А після 23:00 год. рух маршруток в Луцьку взагалі майже припиняється і людям не має як доїхати в цей час до дому.
«Прошу розглянути питання щодо продовження робочого графіку маршрутних таксі міста до 24:00 год, у зв'язку із тим, що в місті дуже багато закладів громадського харчування, супермаркетів, торгових центрів та інших закладів які працюють до 23:00 год. у зв'язку з чим працівники даних закладів а також їх відвідувачі не мають можливості дістатись своїх домівок, так, як вже в 22:30-23:00 год, маршрутки по деяких напрямках, таких, як вул. Володимирська, Ковельська, Дубнівська, Вишків та інших взагалі відсутні, а після 23:00 год. рух маршруток в Луцьку взагалі майже припиняється і людям не має як доїхати в цей час до дому».
Протягом дня петиція зібрала на свою підтримку 21 голос.