Курси НБУ $ 44.86 € 51.13

В київському інституті гаряче не на жарт: у корпусі спалахнула пожежа

Рятувальники ліквідували пожежу в одному із медичних інститутів в Шевченківському районі столиці

Про це повідомили у прес-службі ДСНС Києва, передає УНН.



Загорання сталося в 9-поверховому адміністративному корпусі на першому поверсі в одному із кабінетів.



Вчора, 26 червня, об 11:12 до київських рятувальників надійшло повідомлення про те, що в одному із медичних інститутів по вул. Платона Майбороди, що у Шевченківському районі столиці, виникла пожежа.


По прибуттю до місця події було встановлено, що загорання сталося в 9-поверховому адміністративному корпусі на першому поверсі в одному із кабінетів.


Об 11:30 загорання було локалізовано на площі 20 кв. м, тим самим запобігши розповсюдженню вогню, а о 11:35 – повністю ліквідовано. За для безпеки персоналу з верхніх поверхів будівлі на безпечну відстань було виведено 20 чоловік.


Внаслідок займання пошкоджено меблі, обладнання, закопчено стіни та стеля приміщення.


Причини виникнення пожежі з’ясовуються. На щастя, ніхто не постраждав.

Telegram Channel