В київському інституті гаряче не на жарт: у корпусі спалахнула пожежа
Рятувальники ліквідували пожежу в одному із медичних інститутів в Шевченківському районі столиці
Про це повідомили у прес-службі ДСНС Києва, передає УНН.
Загорання сталося в 9-поверховому адміністративному корпусі на першому поверсі в одному із кабінетів.
Вчора, 26 червня, об 11:12 до київських рятувальників надійшло повідомлення про те, що в одному із медичних інститутів по вул. Платона Майбороди, що у Шевченківському районі столиці, виникла пожежа.
По прибуттю до місця події було встановлено, що загорання сталося в 9-поверховому адміністративному корпусі на першому поверсі в одному із кабінетів.
Об 11:30 загорання було локалізовано на площі 20 кв. м, тим самим запобігши розповсюдженню вогню, а о 11:35 – повністю ліквідовано. За для безпеки персоналу з верхніх поверхів будівлі на безпечну відстань було виведено 20 чоловік.
Внаслідок займання пошкоджено меблі, обладнання, закопчено стіни та стеля приміщення.
Причини виникнення пожежі з’ясовуються. На щастя, ніхто не постраждав.