У Любешові вшанували обдаровану юнь (ФОТО)
В актовому залі районного Будинку культури відбувся фестиваль обдарованої учнівської молоді «Майбутнє творимо сьогодні»
Нагородили переможців районних та обласних предметних олімпіад, конкурсів, змагань різних рівнів і їхніх наставників.
Мирослава СТРУК
Слова щирих вітань та побажань нових перемог звучали від обох керівників районної влади – Петра Нагорного та Олега Куха, начальника відділу освіти райдержадміністрації Василя Куха, помічника народного депутата, керівника представництва Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» у Любешівському районі Сергія Неймарка. Також усі вони здійснили приємну місію – нагородження переможців районних та обласних предметних олімпіад, конкурсів, змагань різних рівнів і їхніх наставників – педагогів, керівників та тренерів.
Для винуватців свята звучали й пісенні вітання.

