Ольга Фреймут стала мамою втретє
Ведуча «1+1» повідомила щасливу новину на своїй сторінці у соцмережі «Інстаграм»
На світ з'явилася дівчинка, яку назвали Євдокія
Про це повідомляє канал 
1+1. Нагадаємо, що на День матері, 8 травня 2016 року, ведуча стала мамою хлопчика Валерія. Тоді ж Ольга Фреймут розсекретила ім'я коханого чоловіка та батька другої дитини. Ним став Володимир Локотко. Для Ольги це вже третя дитина і друга донька. У старшої Злати з'явилася маленька подружка.
