Луцький зоопарк готується до синьо-жовтого папужачого весілля
Місцевий самчик з нетерпінням чекає на приїзд буковинської красуні
Завтра вранці директорка Луцького зоопарку Людмила Денисенко вирушає у Чернівці – за самичкою-парою папузі ара Блу.
Для того, щоб папуга вижив у наших умовах, йому потрібна пара.
Очільниця комунального закладу дізналася про це тільки кілька годин тому – коли їй зателефонував депутат Луцькради Була Сергій і повідомив, що його колеги зорганізували «складчину» на птаха майже одразу потому, як він озвучив пропозицію під час сесійного засідання сьогодні вранці, 29 червня.
«Для того, щоб папуга вижив у наших умовах, йому потрібна пара. Ставив питання на комісію, але коштів у бюджеті немає. У мене є пропозиція до колег: найбагатші, відповідно до версії журналістів, п’ять депутатів, скиньтеся по тих 200 доларів, щоб ще одна блакитна папуга ара радувала нам око», – закликав він колег. І його почули!
Цікаво, що спочатку в зоопарку заявляли, що Блу – самичка. Проте детальніші дослідження показали – це таки самчик.