Курси НБУ $ 44.86 € 51.13

Замість післядощової свіжості частину Луцька знову накрив фекальний сморід

Зокрема, неприємний запах накрив Кічкарівку

Зазвичай після дощу в повітря піднімаються бактерії (в більшості випадків нешкідливі). Однак сьогодні замість свіжості, частину Луцька накрило смородом.



Невже, і справді лучани замість запустити у квартиру післядощової прохолоди іще довго закриватимуть вікна, аби не задихнутися від їдкого фекального запаху?



Нещодавно депутат Борис Смаль зазначив, що «поля фільтрації смердітимуть ще років два-три, адже упродовж чотирьох місяців, поки працював біоетанольний завод, на них скидали по 500 куб. м мелясної барди на день, яка змішувалася з фекальними відходами, що їх виливали туди кільканадцять років до цієї ситуації.


Це бридке бродіння нікуди не дівається й перетікає з однієї канави в іншу».


 Невже, і справді лучани замість запустити у квартиру післядощової прохолоди іще довго закриватимуть вікна, аби не задихнутися від їдкого фекального запаху?

Telegram Channel