Замість післядощової свіжості частину Луцька знову накрив фекальний сморід
Зокрема, неприємний запах накрив Кічкарівку
Зазвичай після дощу в повітря піднімаються бактерії (в більшості випадків нешкідливі). Однак сьогодні замість свіжості, частину Луцька накрило смородом.
Невже, і справді лучани замість запустити у квартиру післядощової прохолоди іще довго закриватимуть вікна, аби не задихнутися від їдкого фекального запаху?
Нещодавно депутат Борис Смаль зазначив, що «поля фільтрації смердітимуть ще років два-три, адже упродовж чотирьох місяців, поки працював біоетанольний завод, на них скидали по 500 куб. м мелясної барди на день, яка змішувалася з фекальними відходами, що їх виливали туди кільканадцять років до цієї ситуації.
Це бридке бродіння нікуди не дівається й перетікає з однієї канави в іншу».
Невже, і справді лучани замість запустити у квартиру післядощової прохолоди іще довго закриватимуть вікна, аби не задихнутися від їдкого фекального запаху?