Пульс дня
У Луцьку продовжує лютувати негода (фото)
Жертвами стали не лише дерева, а й пернаті жителі міських парків
Олександр ДУРМАНЕНКО
Довелося навіть бачити двох пташенят, яких, вочевидь, під час негоди скинуло із гнізда на землю.
У Луцьку продовжує лютувати негода. Після буревію та зливи тепер іде рясний дощ. У самісінькому центрі міста – на Меморіалі – можна споглядати велику кількість зламаних сильним вітром гілок. Довелося навіть бачити двох пташенят, яких, вочевидь, під час негоди скинуло із гнізда на землю.
Над Луцьком також час від часу гуркоче грім.




Фото автора.