Сьогодні в палаці культури Луцька виступатиме «Волинянка»
Запрошуємо усіх охочих відвідати!
30 червня 0 17.00 у Палаці культури міста Луцька відбудеться творчий звіт народного аматорського ансамблю танцю та народного аматорського оркестру народних інструментів “Волинянка”. Про це повідомили у палаці культури Луцька.
Репертуар ансамблю складають українські народні танці та танці Волинського регіону.
Колектив створений у 1959 році. У 1960 році йому присвоєно звання “народний аматорський”. Кількість учасників – 42. Репертуар ансамблю складають українські народні танці та танці Волинського регіону, зокрема, «Волинська полька”, “Волинська кадриль”, „Поліська полька”, “Буянський скакунець”, “Гупали”, “Черчениця”, жіночий хоровод “ Кладочка”, “Танець з решітками”. Це цілісні динамічні хореографічні сцени масових народних гулянь, які увібрали в себе основні риси українського фольклору.
Оркестр - створений у 1958 році. У 1981 році йому присвоєно звання “народний аматорський”. У репертуарі колективу- кращі зразки світової та вітчизняної музики різних епох і стилів, маршова, класична, народна та танцювальна музика.