Сила є – нема де подіти? А в АТО – слабо?!
Цими днями опівночі в одному зі сіл Горохівщини сталася бійка...
Леся ВЛАШИНЕЦЬ
Шарпанина між молодиками почалася неподалік клубу зі словесної перепалки.
У Горохівську ЦРЛ потерпілого доставили з порізом шкіри на животі.
Один із юнаків, не дочувши образи, не добачивши в темноті, хто її сказав, розпустив руки навмання. У кривдника не втрапив, а безпричинно наказаний, не роздумуючи, дав здачі гострим предметом, схожим на сувенірний.
У Горохівську ЦРЛ потерпілого доставили з порізом шкіри на животі. Юнаки не мають один до одного претензій.
Прикро, що доки одні ризикують життям, захищаючи Україну, інші не знають де подіти дурну силу.