Волинянка: «Чому синці? Бо п’ю і падаю!»
Цими днями лікарі Горохівської ЦРЛ знову повертали до життя з алкогольного трансу двох випивох
Леся ВЛАШИНЕЦЬ
54-річна жінка рани на своїй голові, синяки на тілі, обличчі пояснила, не соромлячись, тим, що зловживає горілкою і часто падає.
Сп’яну Вадим лепетав, що травму отримав від колишньої дружини.
44-річний чоловік теж постраждав через оковиту. Його у лікарню привезли зі забоєм тім’я. Сп’яну Вадим лепетав, що травму отримав від колишньої дружини. Мабуть, добряче допік жінці.