Волинянин обікрав власників новобудов на понад 200 000 гривень
Луцька місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення 30-річним раніше неодноразово судимим мешканцем обласного центру низки крадіжок із проникненням у приміщення
Наталія МУРАХЕВИЧ, прес-секретар прокурора Волині
З квітня 2015 року по листопад 2016 року молодик 14 разів проникав у новобудови й дачні будиночки у селах Луцького району та викрадав звідти генератори, електроінструменти, побутову техніку, меблі, велосипеди, будматеріали тощо.
Розглядається кримінальне провадження про вчинення цим же молодиком ще 17 крадіжок з новобудов.
Своїми умисними діями він завдав громадянам матеріальної шкоди на суму понад 200 тис грн.
Нині зловмисника, який перебуває під вартою, обвинувачують у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 185 КК України.
Зауважимо, що у Луцькому міськрайонному суді розглядається кримінальне провадження про вчинення цим же молодиком ще 17 крадіжок з новобудов.
Отож, слово за судом.