Завтра у Києві дев’ять поліцейських оркестрів встановлять рекорд з виконання гімну Євросоюзу (відео)
Кількість музикантів сягне двох сотень осіб
У конкурсі візьмуть участь поліцейські оркестри дев’яти областей України. Крім того, близько 200 поліцейських-музикантів встановлять рекорд масового виконання гімну Євросоюзу, повідомляє Департамент комунікації Національної поліції.
О 19.30 годині поліцейські встановлять рекорд з найбільш чисельного оркестрового виконання гімну Євросоюзу – одночасно усіма оркестрами.
Захід відбудеться завтра, 1 липня, з 14.00 до 19.00 в літньому кінотеатрі «Мушля» (Маріїнський парк).
В конкурсі будуть змагатися оркестри поліції Донецької, Житомирської, Закарпатської, Київської, Миколаївської, Одеської, Херсонської, Хмельницької областей та міста Києва.
О 19.30 годині поліцейські встановлять рекорд з найбільш чисельного оркестрового виконання гімну Євросоюзу – одночасно усіма оркестрами.
З 20.30 оркестри виступлять на Софійській та Михайлівських площах.