Вісім футболістів покинули склад «Маріуполя»
Чемпіон минулорічної Першої ліги України з футболу ФК “Маріуполь” здійснив кардинальні зміни у своєму складі
До вісімки гравців потрапили: Важинський, Дуць, Буй, Жичиков, Ярошенко, Цюпа, Іванисеня і Козак.
Про це передає УНН з посиланням на прес-службу ФК “Маріуполь”.
Підійшли до кінця угоди клубу із 8-ма футболістами, з якими було прийнято рішення розлучитися.
До вісімки гравців потрапили: Ярослав Важинський, Ігор Дуць, Микола Буй, Максим Жичиков, Костянтин Ярошенко, Іван Цюпа, Дмитро Іванисеня і Олександр Козак.