Курси НБУ $ 44.86 € 51.13

Вісім футболістів покинули склад «Маріуполя»

Чемпіон минулорічної Першої ліги України з футболу ФК “Маріуполь” здійснив кардинальні зміни у своєму складі


До вісімки гравців потрапили: Важинський, Дуць, Буй, Жичиков, Ярошенко, Цюпа, Іванисеня і Козак.



Про це передає УНН з посиланням на прес-службу ФК “Маріуполь”.


Підійшли до кінця угоди клубу із 8-ма футболістами, з якими було прийнято рішення розлучитися.


До вісімки гравців потрапили: Ярослав Важинський, Ігор Дуць, Микола Буй, Максим Жичиков, Костянтин Ярошенко, Іван Цюпа, Дмитро Іванисеня і Олександр Козак.

Telegram Channel